-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Mourinho: ‘Ooit bondscoach van Engeland? Waarom niet’
José Mourinho werd zeven jaar geleden al eens benaderd om bondscoach van Engeland te worden, maar zag daar destijds van af. Zijn vrouw adviseerde hem niet op de aanbieding in te gaan, aangezien hij het dagelijkse werk als trainer te veel zou gaan missen. Daar is Mourinho het nog steeds mee eens.
‘Ik wil ook niet nu al bondscoach worden, maar over een paar jaar’, vertelt de Portugese oefenmeester vrijdag aan iTV. ‘Nu wil ik nog iedere dag voor een groep staan. Ik ben nog te jong, te sterk en geniet te veel van het spelletje om bondscoach te zijn.’
‘Ik houd enorm van Engeland. Ik voel me hier thuis. Mijn paspoort verandert niet en mijn hart ook niet. Ik ben honderd procent Portugees, maar ik ben gek op Engeland en als de kans zich voordoet om ooit bondscoach van jullie te worden, waarom niet?’, aldus de trainer van Chelsea. (Foto: Proshots)