-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Belgen vrezen blessure sterspeler: ‘Hopen dat ze hem beschermen’
Het eerste duel van België tegen Algerije was niet wat de meeste mensen er van hadden verwacht. De wedstrijd was moeilijk en beide ploegen speelden niet goed, maar door Marouane Fellaini en Dries Mertens werd de zege voor de Rode Duivels alsnog veilig gesteld. Het wonderkind Hazard was onzichtbaar en daar hebben de teamgenoten wel hun ideeën over.
De Belgen zijn bang dat hun sterspeler geblesseerd raakt. ‘Iedereen weet dat Eden een geweldig talent is, maar we weten ook dat hij schoppen gaat krijgen’, zegt Moussa Dembele tegenover de Engelse media. ‘Ik hoop dat de scheidsrechters hem beschermen.’
Oud-Ajacied Jan Vertonghen snapt wel dat de tegenstanders Hazard expres opzoeken. ‘Hij is nou eenmaal een speler die veel onderuit wordt gehaald. Als ik rechtsback was, dan zou ik misschien wel hetzelfde doen. Hij is een speler die ontzettend gevaarlijk kan zijn.’ Zondag kan België zich al wel plaatsen voor de achtste finales als het weet te winnen van de Russen. (Foto: Pro Shots)