-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Amsterdam en Rotterdam strijden om eventuele huldiging
De gemeente Amsterdam denkt inmiddels al aan een huldiging van het Nederlands elftal. Dat is geen arrogantie, maar dat komt omdat er simpelweg niet een week van tevoren kan worden gehandeld. De draaiboeken uit 2010 liggen nog klaar al loert ook Rotterdam op een feestje bij een wereldtitel.
Amsterdam zou in 2010 de plek zijn geweest als Oranje destijds de beker had gewonnen. Dat ging niet door, al werd de knappe tweede plaats alsnog gevierd op een podium op het Museumplein. Nu Oranje de kwartfinale heeft gehaald, moet de gemeente alweer vooruit gaan denken. ‘Het is echt nog te vroeg om er inhoudelijk op in te gaan, maar het heeft zeker onze aandacht’, zegt een woordvoerder tegenover De Telegraaf. ‘Als je ziet wat voor tegenstanders ons nog te wachten staan, dan is meteen duidelijk dat we er nog niet echt mee bezig zijn.’
Ook Rotterdam denkt stiekem aan een huldiging. Dat komt vooral omdat het Nederlands elftal momenteel vijf spelers van Feyenoord in de selectie heeft. Een feestje op de Maas, daar staat Rotterdam dan ook niet negatief tegenover. ‘We staan open voor een huldiging in Rotterdam. We laten het initiatief echter aan de KNVB’, zegt de woordvoerder van de burgemeester. De KNVB liet in een korte verklaring weten dat er nog niet aan een huldiging wordt gedacht. (foto: Pro Shots)