-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Ambassadeur: ‘Brazilianen zijn echt fan van Oranje geworden’
Kees Rade, Nederlandse ambassadeur in Brazilië, merkt dat de Braziliaanse bevolking houdt van Nederland en Oranje. Waar er tijdens de eerste wedstrijd tussen Spanje en Nederland nog veel Brazilianen in een geel shirt zaten, daar worden er nu veel Oranje-shirts aangeschaft.
‘De Brazilianen vinden Nederland vanuit de historie altijd al sympathiek, maar ze zijn echt fan van het Nederlands elftal geworden. Ook omdat de voetballers laten zien echt interesse te hebben in het land, bijvoorbeeld met het bezoek aan een favela en het contact dat ze hebben met de lokale bevolking’, vertelt Rade aan De Telegraaf.
Die relatie heeft niet alleen te maken met de goede resultaten van Nederland, maar ook met de activiteiten daar omheen. ‘We laten zien dat we niet alleen komen om te voetballen, maar ook om iets achter te laten. Dat heeft tot zeer positieve feedback van de Brazilianen geleid. Stel dat Oranje in de halve finale tegen Argentinië moet spelen, dan weet ik zeker dat het hele stadion inclusief alle Brazilianen achter ons zal staan.’ (foto: Pro Shots)