-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Sneijder: ‘Het stadion zit vol Brazilianen, die voor Oranje zullen zijn’
Oranje treft in de halve finale van het WK Argentinië, een van de aartsvijanden van Brazilië. Wesley Sneijder denkt dat die rivaliteit deels in het voordeel van het Nederlands elftal is, aangezien Brazilië als gastland geldt voor het toernooi.
Argentinië speelde nog geen wedstrijd echt overtuigend op het toernooi, maar volgens Sneijder is dat geen garantie op een makkelijke wedstrijd voor Oranje. ‘Dat ga ik niet zeggen. Ze kunnen dan ook in een keer top zijn, dat weet je niet. Maar wij moeten ook top zijn, bij ons moet alles kloppen. Dan hebben we een goede kans om te winnen.’
Er zullen veel Argentijnse fans aanwezig zijn in Brazilië om hun land aan te moedigen, maar ook Nederland kan rekenen op veel steun. ‘Er zijn ook veel Brazilianen, die voor ons zullen zijn. Het wordt een mooie wedstrijd’, aldus Sneijder tegenover Algemeen Dagblad. (Foto: ProShots)