-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
‘Engeland heeft toch nog iets om naar uit te kijken’
FOTO’S | Sinds Engeland-manager Roy Hodsgon de verbanning van de zogenaamde WAG’s ophief, kijkt Engeland toch nog ergens naar uit tijdens het WK, zo bericht The Mirror.
De Wives and Girlfriends van de Engelse spelers zijn voor het eerst sinds acht jaar weer welkom bij een groot voetbaltoernooi van hun land. Volgens The Mirror is dat het enige waar het land naar uit kan kijken, gezien de matige prestaties van het nationale elftal. Engeland won vorige week nog wel een oefenduel van Denemarken (1-0), maar bondscoach Morten Olsen van de Denen wenste de Engelsen al veel succes op het WK. ‘Want ze zullen het nodig hebben.’
Volgens The Mirror zullen met name Jourdan Dunn (23, vriendin van Daniel Sturridge), Annie Kilna (21, vriendin van Kyle Walker) en Sam Cooke (28, vriendin van Chris Smalling) blikvangers zijn in Brazilië. Onze11 zette de WAG’s op Facebook alvast op een rijtje… (Foto: Pro Shots)