-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Jamaicaanse bondscoach wil Usain Bolt
De Jamaicaanse bondscoach Winfried Schäfer heeft een opmerkelijk idee om het gebrek aan snelheid in zijn elftal op te lossen. De bondscoach wil na 2016 de snelste man ter wereld, Usain Bolt, aan zijn selectie toevoegen.
Na de Olympische Spelen van 2016 in Rio de Janeiro, waar overigens ook de finale van het WK wordt gespeeld, heeft Schäfer wel een plekje voor Bolt in zijn selectie. ‘Ik hoop dat hij voor zijn land wil voetballen, want we kunnen van hem een uitstekende speler maken’, citeert de Jamaicaanse krant The Gleaner Schäfer.
‘Na de Olympische Spelen wil ik hem graag hier op de training zien en dat ga ik hem ook vertellen. Als hij goede trainingen krijgt met ons team hier op Jamaica en hij leert de bal kennen, dan denk ik dat hij een van onze beste spelers kan zijn.’ Daley Blind, Daryl Janmaat en Gregory van der Wiel hoeven nog niet badend in het zweet wakker te worden, Jamaica is niet aanwezig op het WK 2014 in Brazilië.