-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Officieel: Janmaat voor zes jaar naar Newcastle
Het WK is voorbij en dus richten onze internationals zich weer op het komende voetbalseizoen. Een aantal Oranje-spelers heeft zich flink in de picture gespeeld en kunnen daar tijdens de transferperiode van profiteren. Daryl Janmaat lijkt zo iemand te zijn.
De rechtsback van Oranje, die in Brazilië met rugnummer 7 speelde, zou een transfer met Newcastle United overeengekomen zijn. De Feyenoord zou in Engeland een contract tekenen dat hem tot 2020 bindt aan de club waar eerder deze maand ook international Siem de Jong tekende. De transfer van Janmaat zou Feyenoord naar verluidt zo’n 7,5 miljoen euro op moeten leveren. Beide kampen moeten het nieuws nog wel bevestigen. (Foto: Pro Shots)
Janmaat in Newcastle met zijn nieuwe shirt! #janmaatpic.twitter.com/wITswCbYGS
— Onze11.nl (@onze11nl) July 15, 2014
Update | 16.14 uur 15/7: Officieel
Voetbal International heeft het nieuws inmiddels bevestigd en meldt dat Janmaat officieel heeft getekend voor zes seizoenen.