-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Van Gaal wacht nog met aankopen
Louis van Gaal is donderdag omstreeks 16.00 uur gepresenteerd bij Manchester United. De voormalige bondscoach van Oranje gaf een persconferentie.
Daarin bedankte hij clubicoon Sir Bobby Charlton voor de rondleiding die Bobby hem had gegeven. ‘Voor mij is het enorme eer dat Sir Bobby Charlton mij heeft begeleid bij mijn komst in dit stadion, als trainer van Manchester United. Daar ben ik trots op. Ik heb Charlton nog zien spelen. Ik weet wat hij betekent voor deze club en het Engelse voetbal.’
Van Gaal verwacht op korte termijn geen aankopen te doen. ‘Ik ken de spelers van de selectie van United’, zei hij. ‘Maar ik weet nog niet hoe ze op mijn werkwijze reageren. Ik wil nu eerst drie, vier weken trainen. Dan weten we wat we in huis houden. Misschien dat we daarna nog spelers gaan halen’, aldus de 62-jarige oefenmeester.