Verrekking in lies potentieel Oranje-debutant

Davy Pröpper heeft een lichte verrekking in zijn lies opgelopen, blijkt uit een scan. De middenvelder van Vitesse liep afgelopen zaterdag tijdens de warming-up voorafgaand aan de wedstrijd tegen Dordrecht de blessure op.

Dit alles, terwijl een debuut voor Oranje lonkte voor de middenvelder. Bondscoach Guus Hiddink nam hem onlangs op in de voorselectie van het Nederlands elftal, voor de EK-kwalificatieduels met Kazachstan (10 oktober) en IJsland (13 oktober). Het is nog maar de vraag of de geboren Arnhemmer op tijd fit is voor het tweeluik.

Aanstaande vrijdag staat Vitesse – ADO Den Haag al in de agenda van de 23-jarige Pröpper. Ook bij die wedstrijd is de spelmaker een vraagteken. ‘Het herstel wordt van dag tot dag bekeken’, meldt Vitesse op haar website. Zaterdag was Valeri Qazaishvili de vervanger van Pröpper. De Georgiër bewees een uitstekende back-up te zijn door een hattrick te maken in de met 2-6 gewonnen wedstrijd.

Praat Mee!