-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Hiddink: ‘Kuijt zou geselecteerd worden’
Het vertrek van Dirk Kuijt heeft niets te maken met een afwijzing van Guus Hiddink richting de aanvaller. Dat zei de bondscoach vrijdag op de persconferentie in Zeist.
‘Kuijt zou gewoon geselecteerd worden. Ik heb veel contact met Kuijt gehad. We slaan een nieuwe weg in’, legde de oefenmeester uit. ‘Maar, Kuijt moet geen derde of vierde keuze zijn. Dat moet je niet willen zijn.’
‘We willen de jonge jongens ook meer kansen geven. Ik heb prima gesprekken met Dirk gehad en we hebben uiteindelijk zo besloten. Hij kan nog van nut zijn en ook blijven. Hij staat nog altijd klaar wanneer we hem nodig hebben.’
Hiddink is blij dat Arjen Robben weer van de partij is. ‘Robben is in de vorm van zijn leven. Zijn afwezigheid scheelt een slok op een borrel’, doelde de trainer op de verloren wedstrijden tegen Italië en Tsjechië.