-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Heitinga hoopt nog steeds op Oranje
John Heitinga (30) speelt tegenwoordig bij het Duitse Hertha BSC maar kwam al een tijdje niet meer uit voor het Nederlands elftal. De verdediger heeft Oranje echter nog niet volledig uit zijn hoofd gezet.
‘Thuis zitten tijdens interlands went nooit’, zegt de voormalig Ajacied tegen Goal.com. ‘Ik speel het liefst elke wedstrijd voor Oranje. Maar ik moet realistisch zijn. Het is een jaar geleden dat ik voor Oranje heb gespeeld’, geeft Heitinga aan, die op 11 juni 2013 zijn laatste interland voor Oranje speelde.
Toch wil Heitinga het Nederlands elftal, waarmee hij in 2010 de WK-finale speelde én rood kreeg, nog niet uit zijn hoofd zetten. ‘Ik blijf mijn stinkende best doen. Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik word volgend maand 31 jaar en heb voor twee jaar bij Hertha BSC getekend, met een optie voor nog een jaar. Mijn focus ligt nu volledig op Hertha, maar als Oranje komt is dat wel heel mooi’, aldus Heitinga.
Huntelaar
Heitinga nam het dit weekend op tegen Oranje-international Huntelaar, die tot spijt van Heitinga wel tot scoren kwam. ‘Ik gleed uit bij die goal van Klaas’, vertelt Heitinga over die goal. ‘Klaas kopt die bal er nog fantastisch in. Ik ken hem door en door. Hij is natuurlijk een topspits.’
Huntelaar is Heitinga nog niet uit het oog verloren. ‘Ik ken John al best lang’, geeft de spits aan. ‘Van Ajax en het Nederlands elftal. Hij is een goede verdediger en bovenal een goede gozer. Ik hoop dat het goed met hem gaat en dat hij weer kans maakt op het Nederlands elftal. Maar je weet het niet. Dat is aan de bondscoach.’ (Foto: Paul Blank, Wiki Commons)