-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
The Guardian: ‘Koeman heeft magische krachten’
Na het mislopen van het bondscoachschap, is Ronald Koeman met een indrukwekkende opmars bezig in Engeland. Met het volledig leeggeroofde Southampton zijn de heren Koeman dè verassing in de Engelse Premier League. Het Engelse tabloid The Guardian dicht Koeman nu zelfs magische krachten toe.
‘Koeman laat bijna al zijn spelers scoren, terwijl veel van hen nooit bekend stonden om hun scorend vermogen. Het lijkt er zelfs op dat Koeman Jedi Mind Tricks kan uitvoeren op tegenstanders, dat hij hun gedachten zo kan beïnvloeden dat ze in hun eigen goal scoren’, citeert De Telegraaf The Guardian.
Twee van de acht doelpunten tegen Sunderland werden door Sunderland in eigen doel gewerkt. Voormalig Feyenoorder Graziano Pellè maakte twee doelpunten, de spits vormt de ideale tandem met, eveneens, oud-Eredivisiespeler Dusan Tadic.