-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Ronaldo kan 50ste goal in Clásico maken
Cristiano Ronaldo kan vanavond in de Spaanse kraker Real Madrid – Barcelona zijn 50ste (!) doelpunt van dit kalenderjaar maken. De teller staat nu (nog) op 48 na 46 wedstrijden voor club en land.
Het is echter geen verrassing dat de superster van de club uit Madrid de grens van 50 haalt. Voorgaande jaren scoorde de 114-voudig Portugees international achtereenvolgend 59, 63 en 69 goals (van 2011 tot 2013). Ronaldo maakte in de laatste 21 wedstrijden tegen Barcelona dertien goals en één assist.
Real Madrid – Barcelona
Aan de kant van Barcelona zal de van Liverpool overgenomen Luis Suárez zijn debuut maken in de wedstrijd Real Madrid – Barcelona. De Uruguayaan mocht dankzij zijn befaamde bijtincident een lange tijd niet in actie komen op voetbalgebied; zo ook niet bij zijn nieuwe club.
De klassieker wordt vanavond om 18:00 uur gespeeld in Santiago Bernabeu. De wedstrijd wordt live uitgezonden op Sport1. Wij doen uiteraard verslag van de ’topper der toppers’!