-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Van der Vaart treurt: ‘Was er graag bij geweest’
Rafael van der Vaart vindt het jammer dat hij niet is opgeroepen voor het Nederlands elftal. In gesprek met Voetbal International legt de HSV-speler uit dat hij nog immer oproepbaar is.
‘Ik was oproepbaar, ik had er nu ook graag bij geweest’, zegt Van der Vaart tegen het weekblad over de aankomende interlands tegen Mexico en Letland. Toch kan de Heemskerker er enigszins begrip voor opbrengen dat hij nog niet in de plannen van bondscoach Guus Hiddink voor komt. ‘Aangezien ik het WK heb gemist en ook de eerste interlands onder Hiddink vanwege een blessure, begrijp ik wel dat ik hard moet werken voor een nieuwe kans.’
Strijdbaar
Van der Vaart, 31 lentes oud alweer, wil zijn interlandcarrière dan ook zeker nog niet afsluiten. Volgens de middenvelder speelde hij onder oud-bondscoach Louis van Gaal zelfs zijn beste voetbal in het Oranje-tricot. ‘Sla de kwalificatiereeks onder Louis van Gaal er maar op na. Niet eerder heb ik zo goed bij Oranje gepresteerd. Dat moet nog steeds kunnen’, aldus de ex van Sylvie Meis.