-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Afellay: ‘Crisis bij Oranje? Nee’
Volgens Ibrahim Afellay is er geen sprake van een crisis bij het Nederlands elftal na de vierde nederlaag in vijf wedstrijd onder bondscoach Guus Hiddink. ‘Een crisis bij Oranje? Nee, dat wordt ons aangepraat’, zei de middenvelder tegen RTL na de nederlaag tegen Mexico (2-3).
Afellay vindt dat er een sterk staaltje scorebordjournalistiek gedaan wordt en dat het allemaal wel mee valt bij Oranje. ‘Als je naar de statistieken gaat kijken, dan kun je misschien spreken van een crisis’, aldus Afellay. ‘Maar ik denk dat we vandaag hebben laten zien dat we niet in een crisis zitten.’
Desalniettemin verloor Oranje woensdagavond dus opnieuw onder Hiddink, die zondag aan niets anders dan een winstpartij genoeg heeft om zijn baan als bondscoach te behouden. Zondag speelt het Nederlands elftal om 18:00 uur tegen Letland. (Foto: Castroquini-FCB, Wiki Commons)