Uitshirt gepresenteerd: Blauw met oranje

VIDEO | Het Nederlands Elftal start het aankomende WK in een blauw tenue. Nike presenteerde dinsdagavond het nieuwe uitshirt, dat tijdens het aankomende wereldkampioenschap voor het eerst gedragen zal worden.

Het shirt is felblauw rondom de hals en loopt in een geblokt patroon steeds donkerder af. Ook de broek en de sokken zijn blauw gekleurd. ‘Het shirt is comfortabel en cool om in te spelen’, zo liet Oranje-verdediger Gregory van der Wiel weten in een persbericht van Nike. ‘Ik vind de felle kleuren erg gaaf en ik hoop dat onze fans daar ook zo over denken’.

Tijdens de drie oefeninterlands in aanloop naar het WK zal Oranje alleen in het nieuwe thuisshirt verschijnen. Op 13 juni opent Oranje het WK wel in het blauwe uittenue. Het shirt zal in de loop van deze week in de presale komen. Begin april gaat het shirt daadwerkelijk in de verkoop.

Bekijk een video van de lancering van het shirt hieronder:

Praat Mee!