-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
‘Engeland in Braziliaans shirt tegen Costa Rica’
Na het Nederlands elftal heeft ook de nationale ploeg van Engeland het nieuwe WK-shirt geïntroduceerd. Het witte thuisshirt is net als die van Oranje erg retro en het rode uitshirt is gezien het verleden een logische keuze. De meeste vraagtekens worden opgeroepen bij de keuze voor een zogenaamde ’third kit’, die erg veel lijkt op het Braziliaanse kanarie-geel.
De keuze voor een derde shirt is waarschijnlijk gemaakt omdat er op het WK tegen Costa Rica wordt gespeeld. Omdat dit land ’thuis’ speelt in het rood-wit-blauwe shirt, zal Engeland hoogstwaarschijnlijk aantreden in het geel. De duels tegen Italië en Uruguay leveren qua shirtkleur geen problemen op.
Overigens is het niet voor het eerst dat Engeland in het geel speelt in de nationale ploeg. De Daily Mail zocht in het archief en vond een foto uit 1973 waarin een geel Engeland tegen Italië speelde. Hieronder het shirt van komende zomer:
Engeland kiest gewaagd voor het Braziliaanse kanariegeel als ’third kit’ tijdens het WK. | pic.twitter.com/meOiItZHuB
— Onze11.nl (@onze11nl) April 1, 2014
1 Reactieop dit Bericht
Fools Day
1 April!