-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Update | Benteke mist WK in Brazilië
Update | De Belgische spits Christian Benteke kan definitief een streep zetten door het WK 2014 in Brazilië. De aanvaller van Aston Villa heeft zijn achillespees gescheurd en komt voorlopig niet in actie.
Verslaggever van Het Laatste Nieuws Kristof Terreur (what’s in the name) is de boodschapper van het slechte bericht voor onze zuiderburen. Het nieuws is nog niet officieel bevestigd door de club van Benteke, maar wanneer het waar is staat de Belgische topschutter liefst 6 tot 8 maanden langs de kant.
Voor België zou het een enorme klap zijn als de 23-jarige spits niet meegaat naar het WK. De Rode Duivels hebben in Romelu Lukaku wel een aardige back-up, maar de verwachtingen waren hoog van Benteke in Brazilië. (Foto: Delval Loïc)
Update 19:40 uur
Aston Villa heeft het slechte nieuws over Christian Benteke bevestigd. De spits van de Rode Duivels heeft zijn achillespees gescheurd en mist het WK. ‘Dit is een enorme domper voor de club en voor Chris zelf’, zegt manager Paul Lambert van Villa via de officiële kanalen. ‘Hij mist het restant van het seizoen, zoals iedereen begrijpt, en het WK.’ Benteke was een vaste waarde voor België.