-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
‘God heeft het niet zo gewild’
Afgelopen zomer bereikte Argentinië de finale van het WK, maar tijdens de eindstrijd tegen Duitsland kon Angel Di Maria niet meespelen door een blessure. De vleugelflitser van Manchester United kan zich erbij neerleggen dat hij niet in de finale kon meespelen.
De linkspoot van Argentinië wil niet zeggen of het duel met de Duitsers anders was verlopen als hij wel mee had gedaan. ‘Ik kon het tijdens het toernooi goed vinden met Messi, maar blessures horen erbij in het voetbal en God heeft het niet zo gewild, kijkt Di Maria terug op de officiele kanalen van de FIFA.
‘Ik geloof heel sterk dat alles met een reden gebeurt. Als het de wil van God was dat ik de finale niet speelde, dan is dat omdat ik daar niet behoorde te zijn. De spelers die nu werden opgesteld. hebben alles gegeven. We hebben de kansen gehad om de wedstrijd te winnen, maar de bal wilde er gewoon niet in. Duitsland heeft twee kansen gehad: de ene bal ging op de paal, de andere ging erin.’