-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Engeland kan weer streep zetten door aanvaller
Jay Rodriguez kan deelname aan het WK in Brazilië met Engeland vergeten. De spits van Southampton raakte afgelopen weekend geblesseerd aan de knie en onderzoek wees uit dat die kwetsuur flink is. De komende zes maanden kan Rodriguez niet voetballen.
Voor Rodriguez is dat een flinke domper, aangezien hij bezig was met een geweldig seizoen. In de Premier League was hij goed voor 15 treffers en dus maakte hij kortgeleden zijn debuut in het Engelse nationale elftal tegen Chili. Een plekje bij de 23 Engelse namen voor het WK was zeker niet uitgesloten.
Voor bondscoach Roy Hodgson is de blessure een streep door de rekening. Rodriguez kon rekenen op zijn interesse, vooral nu ook Theo Walcott er al niet bij is.