-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Clasie: ‘Italië mooie competitie’
Niemand zal verbaast zijn wanneer Jordy Clasie de komende zomer Rotterdam gaat verlaten. De Oranje-international, spelend voor Feyenoord, was de afgelopen zomer al dichtbij een vertrek naar FC Porto, maar hij bleef. De creatieve middenvelder lijkt in de komende transferperiode echter niet te houden.
Naar verluidt zitten er namelijk naast het Southampton van Ronald Koeman ook verscheidene Italiaanse clubs achter de elfvoudig international aan. Met de Europa League-wedstrijd tegen AS Roma in het verschiet, werd er woensdag tijdens de persconferentie logischerwijs gevraagd naar de interesse.
‘Iedere voetballer wil naar een mooie competitie en die heeft Italië’, was het mysterieuze antwoord van Clasie op een vraag van een Italiaanse journalist. Tevens werd Clasie geconfronteerd met de vergelijking die veelal wordt gemaakt met FC Barcelona-speler Xavi. ‘Dat hoor ik wel vaker, maar ik wil me niet vergelijken met zo’n topspeler.’