Relletje in Spanje

Althans, dat hopen we. Of dat hopen we te forceren door het extra te benadrukken. In Spanje is er onenigheid tussen doelman Iker Casillas en Xavi over elkaars uitlatingen.

Aanleiding voor de woordenwisseling tussen de Spanje-iconen is een actie van Sergio Busquets waarbij de middenvelder al dan niet expres op het hoofd van rasmisdadiger Pepe ging staan. Volgens Casillas verdiende Busquets een ouderwetse draai om de oren.

Xavi was het daar niet mee eens en stelde geërgerd dat Busquets juist niet op het hoofd van Pepe ging staan. Casillas probeert de vrede te bewaren: ‘Als ik een probleem heb met Xavi, dan bespreek ik dat rustig met hem’, zei de doelman. ‘We moeten ophouden met publiciteit geven aan deze zaak. Het begint me te vervelen en te vermoeien.’ Net goed, denken wij. (Foto: Football.ua)

Praat Mee!