-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Oranje onder 17 loot Malta, Engeland en Turkije
Oranje onder 17 jaar plaatste zich onlangs voor het EK 2014 in Malta. Woensdagavond vond in de Maltese hoofdstad Valetta de loting plaats. Oranje lootte tegen Malta, Engeland en Turkije.
Het Nederland van bondscoach Maarten Stekelenburg ging samen met Malta, Schotland, Turkije, Portugal, Zwitserland, Duitsland en Engeland om 19:00 uur in de pot in Valetta. Ondanks wat problemen met het opendraaien van de ballen, slaagden de heren van de UEFA er toch in de loting plaats te laten vinden.
Het EK 2014 in Malta zal op 9 mei geopend worden met de wedstrijd Malta – Engeland. In diezelfde poule zijn Nederland en Turkije ingedeeld. In de andere poule zitten Duitsland, Zwitserland, Schotland en Portugal. Bekijk de volledige loting hieronder. (Foto: Pro Shots)
Loting:
A1: Malta
A2: Engeland
A3: Nederland
A4: Turkije
B1: Duitsland
B2: Zwitserland
B3: Schotland
B4: Portugal
Praat hieronder na via Twitter: