-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Kazim: ‘Hiddink heeft me overhoop gescholden’
Colin Kazim-Richards neemt het zaterdag met ‘zijn’ Turkije op tegen het Nederlands elftal. Laatstgenoemde staat onder leiding van bondscoach Guus Hiddink, die eerder het nationale elftal van Turkije coachte. Kazim-Richards, spits bij Feyenoord, uit zich positief over zijn ex-trainer.
‘Hiddink is a real coach. Hij weet waarover hij praat en vooral zijn één-op-één-coaching vind ik geweldig’, begint de spits in De Telegraaf. ‘Hij nam de tijd voor mij, nam alle wedstrijden met me door en was voor mijn persoonlijke ontwikkeling fantastisch.’
‘Hij heeft me weleens overhoop gescholden’, gaat hij verder. ‘Ik had voor de rust twee keer gescoord in een interland, dus dacht ik dat ik het na rust wel wat makkelijker aan kon doen. Nou, dat heb ik geweten. Maar dat heb ik als speler wel nodig, iemand die me keihard duidelijk maakt waar ik tekort schiet.’
Kazim Kazim speelde voor het laatst op 15 novemer 2011 voor Turkije, in een duel met Kroatië. Afgelopen maand werd hij dus weer voor het eerst in jaren opgeroepen. Zaterdag is het belangrijke EK-kwalificatieduel tussen de Turken en de Nederlanders. Er wordt om 20:45 uur afgetrapt in de Amsterdam Arena. (Foto: Instagram)