-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Twente houdt rekening met nieuw puntenaftrek
Het seizoen van FC Twente is in alle opzichten een rampjaar. Dinsdagavond kegelde PEC Zwolle de Tukkers uit de halve finale van de KNVB-beker, terwijl de landskampioen van 2010 in de competitie terug is te vinden op de tiende plek. Ook op financieel vlak gaat het dramatisch met Twente. Dat komt de club waarschijnlijk te staan op een nieuwe puntenaftrek.
Een maand geleden bracht de KNVB drie punten in mindering bij Twente wegens het niet nakomen van afspraken uit het plan van aanpak. Komende week buigt de Nederlandse voetbalbond zich weer over de financiële malaise bij Twente en krijgt de club te horen of er opnieuw punten in mindering worden gebracht.
‘Ik hou er rekening mee dat die straf er komt’, liet Twente-directeur Gerald van den Belt dinsdagavond weten in de uitzending van NOS Langs de Lijn. ‘We hebben te veel geld uitgegeven. Ons plan van aanpak is te ambitieus geweest’, legde Van den Belt zijn vinger op de zere plek. ‘Daardoor zijn we in korte tijd gesanctioneerd door de licentiecommissie. We zijn nu aan het schrijven aan een nieuw plan van aanpak.’