Lens trefzeker voor Kiev in Europa League

Jeremain Lens mag met Dinamo Kiev nog altijd hopen op plaatsing voor de halve finale van de Europa League. In Oekraïne speelde Kiev met 1-1 gelijk tegen het Fiorentina. De Oranje-international zette zijn ploeg in de eerste helft nog op voorsprong, maar moest in de slotfase lijdzaam toezien hoe de Italianen een punt uit het vuur sleepten. 

De treffer van Lens was van een ongekende schoonheid. In de 36ste minuut kon de ex-aanvaller van PSV aanleggen voor een schot aan de linkerkant van het strafschopgebied. Via een Italiaans been plofte de bal achter Fiorentina-doelman Neto, die volstrekt kansloos was.

Lange tijd leek het erop dat Lens de man van de wedstrijd zou worden. In de slotminuut moest Kiev echter alsnog capituleren. Een voorzet van Matías Fernández belandde voor de voeten van Babacar. De Senegalese aanvaller van Fiorentina stuitte in eerste instantie nog op de Oekraïnse defensie, maar in de rebound moest doelman Shovkovskiy het antwoord schuldig blijven: 1-1.

Praat Mee!