Hiddink start vroeg met voorbereidingen op Letland

Guus Hiddink begint vroeg met voorbereidingen op de EK-kwalificatiewedstrijd van 12 juni tegen tegen Letland. De bondscoach heeft op 26 mei de eerste training in Hoenderloo gepland staan. Een dag eerder vertrekt Oranje al naar de trainingslocatie.

Op 25 mei komen de spelers bijeen die in aanmerking komen voor een plaats in de selectie van Guus Hiddink. Het gaat in dit geval om spelers die geen nationale en internationale verplichtingen meer hebben bij hun club. Een dag later staat de eerste training van de stageweek, die tot 29 mei duurt, op het programma.

Op 1 juni komt de selectie opnieuw bij elkaar in Hoenderloo. Die trainingsweek wordt afgesloten met de vriendschappelijke wedstrijd tegen de Verenigde Staten in de Amsterdam Arena. Op maandag 8 juni begint de groep aan de voorbereidingen op het duel tegen en in Letland.

Praat Mee!