-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Onzichtbare Huntelaar: ‘Soms heb je van die wedstrijden dat je wat minder kansen hebt’
Tegen de Verenigde Staten was Klaas-Jan Huntelaar nog tweemaal trefzeker, maar in Letland kreeg de spits van het Nederlands elftal nauwelijks kansen. Huntelaar schikte zich na afloop van de 2-0 zege op Letland in zijn rol en was blij dat het eerste doelpunt ruim twintig minuten voor het einde van de wedstrijd viel.
Invaller Georginio Wijnaldum schoot Oranje in de 66ste minuut op een verdiende voorsprong. Vijf minuten later rondde Luciano Narsingh een vlijmscherpe counter af en was de wedstrijd beslist. ‘We bleven rustig voetballen en we wachtten op de kansen’, legde Huntelaar de sleutel tot succes uit aan de NOS. ‘Dit moest trouwens niet tot de tachtigste minuut duren, dan ga je teveel tegen jezelf voetballen.’
Met Jetro Willems op de linksbackpositie en Narsingh als rechtsbuiten had Huntelaar wat meer voorzetten vanaf de zijkant verwacht. Uiteindelijk fungeerde de spits voornamelijk als aanspeelpunt tegen Letland. ‘Dat was niet zo bedacht. Maar als de tegenstander ver terug komt, dan weet je dat je op rebounds moet loeren. Of moet wachten op een goede voorzet of een snelle combinatie. Soms heb je van die wedstrijden dat je wat minder kansen hebt’, aldus Huntelaar.