-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Gerrard trakteert zijn dochters op peperdure speeltuin
Opmerkelijk nieuws uit Liverpool. Daar heeft Steven Gerrard voor opschudding gezorgd in de Engelse media. De voormalig speler van Liverpool heeft voor zijn dochters een groot speelparadijs aan laten leggen in de achtertuin van zijn nieuwe huis. De kosten? 138.000 euro!
Met het oog op zijn voetbalpensioen laat Gerrard een groot huis bouwen in een exclusieve wijk in Liverpool. Naast zes kamers op de benedenverdieping, vijf slaapkamers op de bovenverdieping, een zwembad en een speciale sportruimte, heeft de Engelsman ook ruimte vrijgemaakt voor zijn drie dochters. Zij kunnen zich helemaal uitleven in de speeltuin, die geheel van Wifi is voorzien.
Gerrard laat het stulpje bouwen voor na zijn actieve voetbalcarrière. De oud-international van het Engelse nationale elftal speelt volgend seizoen bij LA Galaxy, dat uitkomt in de Amerikaanse competitie. Ook daar heeft zijn gezin weinig te klagen. De familie Gerrard heeft een huis gekocht in Beverly Hills, vlakbij Taylor Swift en Jennifer Aniston.
photo credit: Gerrard celebrates his second goal v Everton via photopin (license)