-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Van Gaal verrast met nieuwe rol voor Depay
Louis van Gaal heeft wilde plannen met Memphis Depay. De trainer van Manchester United spreekt lovend over de Oranje-international, die volgens hem in aanmerking komt voor de spitspositie.
‘Ik denk dat hij een van de grootste talenten in zijn leeftijdscategorie is’, vertelt Van Gaal aan MUTV. De Premier League-club verloor deze zomer topspitsen Radamel Falcao en Robin van Persie, en houdt zodoende alleen Wayne Rooney over als echte ‘nummer 9’.
Van Gaal maakt zich echter geen zorgen en ziet kansen voor buitenspeler Depay, die onlangs de overstap maakte van PSV naar de Manchester. ‘We hebben genoeg spitsen. Het is ook een van de redenen waarom we Memphis Depay hebben gekocht.’
‘Misschien herinneren jullie je dat hij in de spits heeft gespeeld bij het Nederlands elftal. Dat was toen nieuw voor hem. Maar hij is heel snel, hij kan in de aanval op meerdere posities uit de voeten en dat is precies de reden waarom ik hem heb aangetrokken’, besluit de oud-bondscoach van het Nederlands elftal.