-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Van der Wiel: ‘Ik hoop speler van PSG te blijven’
Oranje-international Gregory van der Wiel is in voorbereiding op zijn vierde seizoen bij de Franse topclub Paris Saint-Germain. De rechtsback maakte zaterdag zijn eerste minuten van het seizoen tegen Benfica en hoopt komend seizoen op een vaste basisplaats bij de Parijzenaren.
Na afloop van het oefenduel sprak Van der Wiel met L’Equipe over zijn toekomst bij PSG. ‘Ik ben nog steeds speler van PSG en natuurlijk hoop ik dat dat zo blijft. Ik weet niet of ik mijn contract ga verlengen, daarvoor moet je bij de club zijn. Ik concentreer mij nu op de voorbereiding met mijn ploeggenoten’, aldus de rechtsback.
De voormalig ajacied staat nog tot de zomer van 2016 onder contract in de Franse hoofdstad en speelde 105 wedstrijden. De afgelopen seizoen was hij vaak een goed koppel met de aanvalsleider Zlatan Ibrahimovic en leverde bijna al zijn assists (17) op de Zweedse superspits af. De laatste weken werd er gespeculeerd dat de back mocht uitkijken naar een nieuwe club en dat AS Roma verregaande interesse had in de 27-jarige verdediger.
Bron: Instagram