-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Blind over kansen Oranje: ‘Ik heb er vertrouwen in’
Danny Blind is positief gestemd wat betreft de kansen voor het Nederlands elftal. De kersverse Oranje-bondscoach uit tegenover de NOS zijn gedachtegang omtrent de EK-kwalicatiereeks, waar voormalig keuzeheer Guus Hiddink niet zo succesvol mee begon.
‘Ik ken de stand, we staan op -3 ten opzichte van positie twee, die rechtstreekse kwalificatie oplevert. Het is niet makkelijk, maar ik heb vertrouwen’, vertelt de bondscoach in Sint-Petersburg, waar de loting voor het WK van 2018 in Rusland plaatsvindt.
De KNVB promoveerde Blind onlangs van assistent tot bondscoach, na het veelbesproken vertrek van Hiddink. ‘Mij is gevraagd om er nu al in te springen, iets vroeger dan gepland. De planning was eigenlijk per 1 juli 2016 in aanloop naar het WK van 2018. Dat zijn nooit leuke dingen, maar dat ligt op het bordje van de directie. Ik heb wel met Guus contact gehad, maar ga daar verder niks over zeggen.’ (Foto: Instagram)