-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Kuyt strijdvaardig: ‘Clubs moeten ontzag krijgen voor ons’
Dirk Kuyt luisterde zijn rentree bij Feyenoord op met een 3-2 overwinning tegen FC Utrecht. De voormalig international schoot in de 81ste minuut zijn ploeg naar een 3-1 voorsprong en heeft een helder plan voor ogen met Feyenoord.
Na afloop van de zwaarbevochten overwinning op Utrecht sprak Kuyt met FOX Sports over zijn rentree in de Kuip. ‘Ik wil gewoon winnen. Ik ben blij dat we de naïviteit van de voorbereiding hebben omgezet in een stukje karakter. We lieten ons na de rode kaart te veel wegdrukken. Maar de clubs in de eredivisie moeten meer ontzag voor Feyenoord gaan krijgen,’ spreekt de nieuweling vastberaden.
‘Mijn doelpunt was heel belangrijk, dat zag je op het laatst ook wel toen het nog 3-2 werd’, zo vervolgt de voormalig speler van onder meer Liverpool en Fenerbahce. ‘Ik keek vanmiddag naar Manchester United – Tottenham (1-0, red) en je ziet dat winnen het allerbelangrijkste is in de eerste speelronde. Ik ben blij dat we hebben gewonnen.’
foto: Instagram