-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Chery geeft assist, maar zit ploeg punten verspelen
Tjaronn Chery is er nog niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen met zijn nieuwe club QPR. De van FC Groningen overgekomen aanvaller verloor vorige week met 2-0 van Charlton Athletic en hoopte in zijn thuisdebuut op de eerste drie punten van het seizoen, maar Cardiff City werkte hier niet aan mee.
De Londenaren kwamen nog wel op voorsprong door een hoekschop van Chery. De neo-international plaatste de bal op het hoofd van Clint Hill die de bal achter de doelman werkte. 12 minuten na rust werd het zelfs 2-0, dit keer door spits Charlie Austin. QPR leek dus op rozen te zitten, maar Cardiff City wilde niks weten van een verliespartij.
Vlak na de 2-0 deden bezoekers iets terug in de naam van Sean Morrison. Met nog ruim een halfuur op de klok dacht de thuisploeg dat het wel 2-1 zou blijven en wisselde Chery. De buitenspeler zag zijn ploeggenoten in de blessuretijd alsnog de drie punten weggeven doordat Scott Malone voor de late gelijkmaker tekende. Door dit dure puntverlies blijft QPR onderaan in het rechterrijtje staan.