Toornstra heeft vakantie al geboekt

Jens Toornstra gaat er niet vanuit dat hij de mogelijke vervanger is van de geblesseerde Kevin Strootman. De tweevoudig international heeft deze zomer al andere plannen.

‘Ik heb mijn vakantie geboekt voor komende zomer’, vertelt de Utrecht-aanvoerder in Voetbal International. ‘In de afgelopen maand had ik mijn handen vol aan FC Utrecht en heb ik geen uitnodiging meer gehad. Ik maak mezelf geen illusies. Verder dan de komende weken goed afsluiten met de ploeg denk ik ook niet’, is Toornstra realistisch. 

Toornstra debuteerde vorig jaar voor Oranje tijdens de zogenaamde Azië-trip. De middenvelder kwam in actie in de wedstrijden tegen respectievelijk Indonesië en China. De captain van de Domstedelingen kent persoonlijk ook een goed seizoen met twaalf doelpunten, maar gaat er zelf dus niet van uit dat hij in de plannen van bondscoach Louis van Gaal voorkomt. (Foto: Pro Shots)

Praat Mee!