-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Van der Vaart moet weerzien met Real missen
Rafael van der Vaart liep drie weken geleden een enkelblessure op tijdens de training van zijn nieuwe club Real Betis. Dat kost hem dit weekend de competitiewedstrijd tegen zijn oud-werkgever Real Madrid, waar hij tussen 2008 en 2010 twee seizoenen onder contract stond. Het gaat wel de goede kant op met het herstel van Van der Vaart.
De 32-jarige international moest zondag de eerste competitiewedstrijd tegen Villareal al aan zich voorbij laten gaan, waarin Betis meteen het eerste puntje van het seizoen pakte (1-1). Ook de ontmoeting in het Estadio Santiago Bernabéu komt te vroeg voor Van der Vaart, die deze zomer Hamburger SV transfervrij verliet voor een nieuw avontuur in de Spaanse Primera Divisíon.
‘Het herstel verloopt voorspoedig, maar hij moet de wedstrijd van komend weekeinde missen’, luidt het medische bulletin van Betis omtrent de blessure van Van der Vaart. Zodra de Heemskerker is hersteld, hoopt hij zich weer in de kijker van bondscoach Danny Blind te spelen. ‘Ik heb nog steeds veel ambities, waaronder een terugkeer in het Nederlands elftal’, zo zei Van der Vaart een maand geleden bij zijn presentatie. (Foto: Juan Fernández, Wiki Commons)