Update | United ontkent aantrekken Van Gaal

Louis van Gaal wordt na het wereldkampioenschap voetbal de nieuwe trainer van Manchester United, zo meldt De Telegraaf zaterdagochtend. De Bondscoach van het Nederlands elftal wordt al langere tijd gelinkt aan de Engelse grootmacht en moet daar de vervanger worden van de ontslagen David Moyes.

Van Gaal wacht een zware klus bij The Red Devils, omdat hij een compleet nieuw elftal moet bouwen. Dit jaar verloopt namelijk dramatisch voor United, de ploeg zal volgend seizoen niet aanwezig zijn in de Champions League. Volgens De Telegraaf krijgt de Nederlander voldoende middelen om zijn team te versterken: 100 miljoen euro aan transfergeld. Een aantal namen voor versterkingen heeft de huidige bondscoach al doorgegeven.

Als Nederland is uitgeschakeld op het WK in Brazilië gaat de trainer gelijk aan de slag bij de club uit Manchester.

Update 26-04. 11:06u
‘Er is niets te melden. We hebben geen nieuwe coach gecontracteerd. Zodra er nieuws is op dat front, zullen we dat naar buiten brengen’, zei een woordvoerder van de Engelse club na de geruchten dat Van Gaal de nieuwe coach is geworden van Manchester.

Praat Mee!