-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Zoet: ‘Persoonlijke fouten zijn het probleem van Oranje’
Jeroen Zoet denkt dat de hoeveelheid persoonlijke fouten die werden gemaakt tegen IJsland en Turkije het Nederlands elftal uiteindelijk opbraken. Vanaf de bank zag de doelman hoe Bruno Martins Indi een rode kaart pakte, Gregory van der Wiel een strafschop veroorzaakte en de defensie er bij de goals van Turkije niet goed uitzag.
Dat het lastig zou worden voor Oranje viel van te voren te voorspellen. Maar nul punten uit twee wedstrijden lag ook niet in de lijn der verwachtingen. ‘Tja, ik denk dat iedereen er wel iets anders van had verwacht. We hadden het allemaal in eigen hand om ons sowieso te plaatsen voor de play-offs. En nu hebben we dat niet meer in eigen hand. Waar het misging? Ik denk dat we gewoon te veel persoonlijke fouten maakten’, legt Zoet de vinger op de zere plek.
‘Daardoor verlies je de wedstrijden, op dat niveau wordt het afgestraft’, vervolgt de PSV-doelman in gesprek met het Eindhovens Dagblad. ‘Iedereen speelt bij een topclub, of in ieder geval bij een goede club. En dan moet je er extra voor waken dat je persoonlijke fouten maakt. Maar dat is helaas wel gebeurd.’ (Foto: Kathi Rudminat, Wiki Commons)