“Één zwaluw maakt nog geen zomer”

Joël Veltman beleeft een sterk seizoen bij Ajax. De centrumverdediger staat al enige tijd in de basis en debuteerde ook in het Nederlands Elftal, maar volgens Henk ten Cate is dat nog niet genoeg om basisspeler te zijn op het WK in Brazilië.

‘In het centrum is er plots veel keuze voor de bondscoach. Veltman doet het nu goed bij Ajax, maar ik zou zeggen: één zwaluw maakt nog geen zomer’, zegt Ten Cate in het nieuwe maandblad 90 minutes, dat enkele WK-edities uitgeeft richting het eindtoernooi.

Ten Cate verwacht dat Stefan de Vrij en Bruno Martins Indi de voorkeur gaan krijgen boven de voetballer van Ajax. ‘Het lijkt me dat Van Gaal dan toch terugvalt op het centrale verdedigingsduo van Feyenoord, De Vrij en Martins Indi.’ (foto: Pro Shots)

Praat Mee!