‘Hij heeft zich ontzettend goed ontwikkeld’

Het gaat hard met Twente-talent Bilal Ould-Chikh. De jongeling viel met Oranje-17 in tegen Turkije-17 en deed dat fantastisch.

Het spel van de buitenspeler, die dit jaar begon bij Twente B1 maar onlangs al debuteerde bij het eerste, kon ook -17 bondscoach Maarten Stekelenburg bekoren. ‘Ould-Chikh heeft zich ontzettend goed ontwikkeld dit seizoen. Mijn complimenten voor die jongen en voor het team’, aldus de oefenmeester tegen Onze11.

De razendsnelle ontwikkeling van Ould-Chikh is opvallend: ”Hij heeft een lastige start gemaakt, het was eerst gewoon niet goed. De ontwikkeling die we nu zien is wel heel positief. Er is ontzettend veel energie in gestoken.  Die jongen heeft het zelf gedaan, maar de club heeft hem ook goed begeleid. Vanuit B1 naar het eerste, ontzettend knap. ‘

Praat Mee!