-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Ronald de Boer: ‘Sneijder gaat naar Brazilie’
Vandaag is de deadline dat de bondscoaches hun voorlopige WK selectie moeten inleveren bij de FIFA. Ronald de Boer denkt dat Wesley Sneijder deel uitmaakt van de dertig-koppige selectie en zelfs mee gaat naar Brazilië.
‘Als ik Wesley heb bekeken, ziet hij er, zo als wij in voetbaljargon zeggen, scherp uit. Hij maakt ook belangrijke goals’, aldus Ronald de Boer tegenover 100% NL. Sneijder maakte in de afgelopen drie wedstrijden vier doelpunten, waarvan de winnende in de Turkse bekerfinale tegen Eskisehirspor.
Voor veel internationals is het dinsdag de dag van de waarheid. Gaan ze mee naar het WK of niet? Voor de meeste spelers is dit de eerste keer dat zij dit meemaken en dat maakt het extra spannend. Ook De Boer weet hoe zenuwslopend zo’n dag is. ‘Nou dat is behoorlijk spannend’, zegt de oud-international.
Van Gaal zal uiterlijk 2 juni nog eens zeven spelers uit zijn voorlopige selectie laten vallen. Op 5 juni vertrekt hij met twintig veldspelers en drie doelmannen naar Brazilië.