-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Van Rhijn richt zich nu op EK 2016
Ricardo van Rhijn (22) begrijpt dat hij dit seizoen niet goed genoeg gespeeld heeft bij Ajax om mee te mogen naar Brazilië. De rechtsback heeft echter wel de ambitie om zich de komende jaren in Oranje te spelen.
‘Natuurlijk is het een teleurstelling dat ik niet naar het WK ga’, vertelt Van Rhijn aan Ajax.nl. ‘Aan de andere kant ben ik realistisch genoeg om in te zien dat het dit seizoen niet goed genoeg was om een stage bij Oranje af te dwingen.’
Van Rhijn zag concurrent Gregory van der Wiel geblesseerd afhaken bij het Nederlands Elftal, maar vernam dat Paul Verhaegh zijn vervanger is. ‘Er was nog even sprake van dat ik zou gaan, maar het is toch niet doorgegaan. Het is wel jammer omdat ik in het begin van de kwalificatiereeks vaak heb meegedaan. Mijn doel is nu het EK van 2016. Ik moet zorgen dat ik daar wel bij ben.’ Van Rhijn speelde tot op heden zeven interlands voor het Nederlands Elftal. (Foto: Marcel Steenis)