-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Koning en koningin supporten Oranje op WK
Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima staan bekend om het enthousiaste aanmoedigen van onze vaderlandse sporters. Ook op het aankomend WK zijn de kersverse vorst en vorstin weer van de partij.
Dit werd deze week door het koninklijk huis bekendgemaakt. Het tweetal zal aanwezig zijn bij de tweede poulewedstrijd van Oranje. Het Nederlands elftal speelt dan tegen Australië, het duel zal om 18:00 uur in het Braziliaanse Porto Alegre afgewerkt worden.
De overige wedstrijden van de mannen van Louis Van Gaal worden gespeeld tegen Spanje (21:00 uur, Salvador) en Chili (18:00 uur, São Paulo). Of de vorsten ook andere wedstrijden van Oranje zullen bijwonen is nog niet naar buiten gebracht. (Foto: Holger Motzkau)