-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Potentiële linksback ziet kansen: ‘Dit is niet nadelig’
Patrick van Aanholt is niet ontevreden met de systeem-switch die Oranje onlangs doorvoerde. In het nieuwe 1-5-3-2-systeem ziet de linksback van Vitesse kansen voor zichzelf. ‘Dit nieuwe systeem is echt iets voor mij.’
Tegen Ecuador liet Van Aanholt dit in de tweede helft al zien met enkele goede offensieve acties. ‘Ik ben zeer aanvallend ingesteld en aan de zijkanten zoekt de bondscoach naar dergelijke types’, zegt Van Aanholt dan ook terecht.
Zeker in het nieuwe systeem met opkomende backs is dat waar de bondscoach naar zoekt. ‘Ik realiseerde mij dat die switch niet nadelig voor mij zou zijn. Het was echter eerst zaak om bij de beste dertig spelers van Nederland te komen. Dat is gelukt. Nu heb ik nog ruim twee weken om de bondscoach te overtuigen van mijn kwaliteiten.’ (Foto: Pro Shots)