Pellè: ‘Boëtius kan naar het WK’

Graziano Pellè is onder de indruk van Jean-Paul Boëtius. De buitenspeler gaf zelf al aan dat de bondscoach hem mag bellen en ook de spits van Feyenoord ziet kansen voor zijn ploeggenoot. 

‘Jean-Paul doet heel veel op dit moment voor het elftal. Hij ontwikkelt zich goed. Maar als hij zijn doel wil bereiken en op het WK wil spelen, zal hij het vanaf nu tot het einde van de competitie elke week moet laten zien. Daarvoor moet hij mentaal sterker worden. Het vereist focus om heel constant te zijn’, waarschuwt Pellè.

Volgens de aanvaller moet Boëtius onder meer zien af te rekenen met Memphis Depay. De aanvaller was begin dit seizoen goed in vorm. ‘Nu is het Jean-Paul. Maar het wisselt met jonge talenten snel. Iedereen was in het begin gek van Depay. Hun talent is vergelijkbaar, dus zal hun mentaliteit het verschil maken. Maar Jean-Paul is op dit moment in vorm.’

Praat Mee!