-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Vlaar veeleisend: ‘Ik wil een bepalende figuur worden’
Ron Vlaar hoopt dat hij op het WK zijn steentje kan bijdragen in de defensie van Oranje. De mandekker van Aston Villa heeft tussen alle jonkies de meeste ervaring, al wordt het ook zijn eerste toernooi als onbetwiste basisspeler.
Alhoewel, onbetwist? Vlaar gaat daar niet meteen vanuit. ‘Ik wil elke wedstrijd spelen, maar het is echt geen uitgemaakte zaak dat ik altijd word opgesteld. Er moeten nog zeven spelers afvallen. Ik zal nooit op mijn lauweren rusten’, stelt de oud-Feyenoorder bij de NOS.
Toch weet ook Vlaar dat er van hem meer wordt gevraagd dan strijden om zijn plek. ‘Ik wil een bepalende figuur worden. Van alle verdedigers ben ik de oudste. Ik moet meer initiatief tonen en meer leiderschap laten zien.
Eén van de verdedigers die Vlaar ‘onder zijn hoede’ zal hebben is Patrick van Aanholt. De back was uit beeld en is binnen twee weken plots uitgegroeid tot een potentiële basisspeler. ‘Ik ga de bondscoach eerst overtuigen om mij op te nemen in de lijst van 23. Daarna zie ik verder. Na de persconferentie van de bondscoach, waarin hij zei geen spelers uit de eredivisie meer op te nemen, had ik de hoop op het WK al opgegeven. Toen ik op internet las dat ik toch bij de voorlopige selectie zat was ik enorm blij.’ (foto: Pro Shots)