-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
Advocaat: ‘Discussie Sneijder overbodig, hij is topfit’
Dick Advocaat verwacht veel van Oranje op het WK. De trainer die na dit seizoen wegging bij AZ, ziet kansen. Dat komt door het systeem, maar ook door Wesley Sneijder en omdat Advocaat Louis van Gaal als de beste trainer van Nederland beschouwd.
Eerst het systeem: volgens Advocaat kan het 1-5-3-2 de sleutel naar succes zijn. ‘Want dat is een systeem dat erg lastig te bestrijden is. Juventus heeft er onder Antonio Conte gewoon weer honderd punten mee gehaald. Bovendien is het systeem ideaal voor Sneijder. De discussie over hem is overbodig. Sneijder is topfit. En zijn aanwezigheid is in dit Oranje natuurlijk altijd nog broodnodig. Hij kan uit het niets iets creëren en van dergelijke spelers zijn er niet veel.’
Tel daar de aanwezigheid van Van Gaal bij op en Oranje kan volgens Advocaat verrassen. ‘Ik ben heel benieuwd naar Oranje. Geloof me, als dit op niets uitloopt, heeft het niet aan de bondscoach gelegen. Er is altijd kritiek op Louis. Soms roept hij dat over zichzelf af, hij kiest namelijk altijd voor de moeilijkste weg. Maar zijn kwaliteiten staan buiten kijf, dat roepen zelfs zijn vijanden.’ (foto: Pro Shots)