Chileen Diaz niet bang voor Oranje

Aankomend WK-tegenstander Chili is niet erg bang voor het Oranje van bondscoach Louis van Gaal. FC Basel speler Marcelo Diaz roemt alleen de aanval van de Nederlanders, maar voorziet weinig problemen.

‘We hebben vaker tegen ploegen met superspitsen gespeeld en toch goede resultaten neergezet’, zegt Diaz in gesprek met El Mercurio. In de kwalificatie voor het WK in Brazilië kwamen de Chilenen onder andere topspitsen Lionel Messi (Argentinië), Radamel Falcao (Colombia) en Luis Suarez (Uruguay) tegen.

Volgens Diaz moet Chili het met name hebben van de teamspirit en kan dat hun ver brengen. ‘Ons team heeft ongelofelijk veel spirit en dat kan ons helpen om door te gaan in de groep. Iedereen heeft alles voor elkaar over. We vallen samen aan en verdedigen samen.’ (Foto: Pro Shots)

Praat Mee!