-
De politiek houdt “Het Wilde Westen” van online kansspelen zelf in stand - 27 juni 2017
-
Wint Ajax een Europese prijs? - 23 mei 2017
-
De onthutsende persconferentie van de KNVB - 10 mei 2017
-
Hoort De Vrij in de basis van Oranje? - 10 maart 2017
-
Oranje selectie voor Wit Rusland en Frankrijk met veel (ex) feyenoorders - 30 september 2016
-
Ongelooflijk: Nederland favoriet voor de winst tegen Zweden - 5 september 2016
-
Opnieuw FIASCO Nederlands Elftal tegen Grieken - 1 september 2016
-
Crisis bij Oranje compleet, Blind de volgende? - 31 augustus 2016
-
PSV opnieuw hofleverancier bij voorselectie Oranje - 18 augustus 2016
-
Advocaat verlaat Oranje voor Fenerbahçe - 15 augustus 2016
‘Messi ook de beste zonder WK-winst’
Lionel Messi wordt door velen beschouwd als één van de beste voetbalspelers ooit. Toch mist de Argentijnse dribbelaar nog de allerbelangrijkste prijs op zijn palmares; het WK.
Ondanks dat Messi die prijs nog nooit won, vindt teamgenoot Andres Iniesta Messi toch de allerbeste ooit. ‘Hij hoeft het WK niet te winnen om te worden beschouwd als de beste speler ooit’, zei de middenvelder na afloop van de wedstrijd tegen Vallecano (6-1).
‘Ik zeg dat voor de mensen die van hem verlangen dat hij het WK wint om als de allerbeste te worden gezien. Hij is iedere wedstrijd beslissend en dat al zes of zeven jaar achter elkaar.’ Iniesta zelf won het Wereld Kampioenschap in 2010 met Spanje na zijn treffer in de verlenging tegen Nederland. (Foto: Pro Shots)